.

.

3X400X1.3мм Рамен прачки за Заварување phosphor бакар BCu93P 10pcs/торба HL201/BCuP-2

3X400X1.3мм Рамен прачки за Заварување phosphor бакар BCu93P 10pcs/торба HL201/BCuP-2

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка


3 X400 X1.3мм Рамен прачки за Заварување phosphor бакар BCu93 P 10pcs/торба HL201/BCu P-2

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Бакар / Бакарни Легури

Купувачи како што избираат