.

.

HD 3D 4K led 90 ТВ со допир Андроид Целосна smart криви 1080P LED TV

HD 3D 4K led 90 ТВ со допир Андроид Целосна smart криви 1080P LED TV

Оценка на посетителот:

DEN 81600.00
Залиха
Достапно за нарачка


HD 3 D 4 K led 90 ТВ со допир Андроид Целосна smart криви 1080 P LED TV
Full HD 3 D 4 K 90" led тв со допир на android паметни криви 1080 P led tv
LED TV Карактеристики
Производ позиционирање : full hd ТВ, LED TV, 3d ТЕЛЕВИЗИЈА, Интернет ТВ, smart TV, Андроид во ЖИВО
Големина на екранот : 60 инчи
Екранот : 16 : 9
Резолуција : 1920 * 1080
Светлото тип : LED светлината-емитирачки диоди
Најдобар гледање на далечина : 1.87-1.87 метри
Телевизиска Слика параметри
Ниво перспектива : 176 степени
Вертикален Агол : 176 степени
Добиете стандард : PAL/NTSC
Движење обработка на слика : 120 hz
Слика карактеристики : UV2 A оптички пренос технологија
Мазна мазна обработка 200
1080/24 стр кино режим
Телевизиски Звук параметри
Излезна моќност : 10 w x 2
Музички систем : звучниот систем
Dolby звук : Dolby * Digital Plus
Околните систем : DTS Tru Surround (СРС)
DTS : на DTS 5.1 Premium Sound
Говорник : 6
Андроид ТВ Функција параметри
3 d се прикаже : поддршка, активно shutter тип
USB медиа плеер : поддршка, поддршка за видео, музика, слики
Телевизија интерфејс
HDMI интерфејсот : 3 * HDMI1.4 текст
Мрежниот интерфејс : 1 x 1000 m Ethernet порти
Телевизија Други интерфејси : 1 x компјутер VGA влез
1 x AV влез :
1 x аудио влез :
1 x RF влез (analog TV)
1 x излезен приклучок за слушалки
1 x оптички излез
1 x излез коаксијален
3 x USB 2.0 интерфејс
Проширување КАРТИЧКИ : SD/MMC картичка
Телевизија Моќ спецификации
Перформанси на моќ : 110-240 - v
Потрошувачката на енергија на производот : 190 w
Режим на потрошувачка на енергија :
Производи екранот

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
GXST
Број На Модел На:
AM4255253
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Пакет:
No

Купувачи како што избираат