.

.

Прилагодливи Куче Муцката Устата Маска Не Лае Маска Кората Силикони Милениче Производи за Мали и Големи Кучиња 30S2

Прилагодливи Куче Муцката Устата Маска Не Лае Маска Кората Силикони Милениче Производи за Мали и Големи Кучиња

Оценка на посетителот:

DEN 84.00 -31 %
DEN 122.40
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
1.За кучето со, избегне куче ненамерни повреди на минувачите;
2.Ефикасно спречување куче бере диви животни на храна;
3.На ефективна превенција на кучето е barkin;
4. Меки и удобни, големина може да се прилагоди.
Големина на :
S Устата Обемот 12cm(4.3 инчен) Глава обемот 12-27cm Одговараат за 2.5-4.5 kg кучиња
М Устата Обемот 15cm(5.3 inch) Глава обемот 15-33cm Одговараат за 5-5.5 kg кучиња
L Устата Обемот 16cm(6.4 инчи) Глава обемот 16-35cm Одговараат за 9-12.5 kg кучиња
Пакет Се Вклучени : 1*Куче Муцката

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Тип:
Муцките
Бренд Име:
IDEPET
Сезоната:
Сите Сезони
Функција:
Брзо Ослободување
Материјал:
Силикони
Објектот:
Домашно Милениче Муцката Јаки
Име:
Симпатична Куче Муцките
Функција:
Спречи залак, кората и јадат нечиста храна

Купувачи како што избираат