.

.

Трепет Чисто Сребро Сјајот француски Ноктите Јасно Дух Рамен Медиум Акрилик Притиснете На Ноктите Целосна Обвива вклучувајќи лепак налепница

Трепет Чисто Сребро Сјајот француски Ноктите Јасно Дух Рамен Медиум Акрилик Притиснете На Ноктите Целосна Обвива

Оценка на посетителот:

DEN 76.00 -10 %
DEN 84.00
Залиха
Достапно за нарачка

Трепет Чисто Сребро Сјајот француски Ноктите Јасно Дух Рамен Медиум Акрилик Притиснете На Ноктите Целосна Обвива вклучувајќи лепак налепница Ова е дух дама бела, лесно се направи вашите нокти издвоите ве Молиме изберете стил ви се допаѓа. ви благодариме
вклучувајќи 24pcs помине
Ние имаме многу модни дизајни за пре дизајниран лажни нокти совети. ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе. ви благодариме
Не течен лепак вклучени и имаат дуо страна лепило налепница вклучени.
Ве молиме проверете ја нашата продавница за повеќе дизајн, ние имаме повеќе од 500 креации.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Пластични
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
сјајот ноктите
Големина:
flat fake nails
Количина:
24pcs комплет за нокти
Должина На Ноктите:
Медиум
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Купувачи како што избираат