.

.

20 in1 Мулти-цел комбинација алатка телефон поправка комплет форцепс шрафцигер iPhone pry алатка за одржување освен samsung

20 in1 Мулти-цел комбинација алатка телефон поправка комплет форцепс шрафцигер iPhone pry алатка за одржување

Оценка на посетителот:

DEN 566.00 -41 %
DEN 959.52
Залиха
Достапно за нарачка


Пакет Се Вклучени :
1x Вшмукување Чаша Plier(2 парчиња вшмукување чаша повеќе, како дар)
1x Шрафцигер Рачка
5x Шрафцигер Битови (-2.0,T5,T6,PH000,Pentalobe 0.8)
1x Magnetizer & Demagnetizer (како подарок )
1x Sanhoo 11in1 Pry Отворање на Алатката (вшмукување чаша како подарок)
Ве молиме имајте во предвид :
1. некои од suctions може да имаат малку рѓа или други изглед мали дефект и некои додатоци боја ќе имаат различни, но тоа не влијае на користењето, и ова е пластична кеса пакет.
2. 40% алатка влијае, 60% индивидуалните вештини, ве молиме да го користите и со тоа на вистинскиот начин, и внимателно.
3. Некои пластични алатка е многу мек, тоа е да се заштити телефонот да не биде повреден, ако местото е премногу тешко, ве молиме користете метални алатки.
4. Има 4 завртка битови акции во внатрешноста на шрафцигер се справи.
4. Ако има некој дел mising, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го препрати тоа за вас, Ние нема да прифати целосно враќање на средствата за оваа ситуација !!
Карактеристики :
Највисок Квалитет, лесен за употреба и рачка
Направени од супериорен квалитет материјал, издржлив и висока прецизност
Професионална поправка алатки за цел да им даваат помош во текот на уреди за поправка
Идеален за поправка на мобилни телефони, Лаптоп, паметен телефон, PDA, КОМПЈУТЕР и други апликација

Карактеристики на предлогот

Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
ANTOOTAN
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
zh001
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
20
Број на Парчиња:
1set

Купувачи како што избираат