.

.

Dmiotech 6 Компјутери Електрични Вежба Моторни Јаглерод Четки 31/64 X 5/32 X 5/32

Dmiotech 6 Компјутери Електрични Вежба Моторни Јаглерод Четки 31/64 X 5/32 X 5/32

Оценка на посетителот:

DEN 105.60
Залиха
Достапно за нарачкаЈаглерод Големина на Четката Материјал Јаглерод, Метал Вкупна Должина(Приближно) Боја Темно Сива Пакет Содржина 3 Пара x Јаглерод Четка
Smart Шопинг Со А | Б | В..
Јаглерод Големина На Четката
Материјал
Јаглерод, Метал
Вкупната Должина(Приближно)
Боја
Темно Сива
Пакет Содржина
3 Пара x Јаглерод Четка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DMiotech
DIY Материјали:
Електрични
Моторни Вежба |:
Вежба 31/64
Четки Вежба ||:
Вежба 5/32
Моторни Вежба |||:
вежба јаглерод

Купувачи како што избираат