.

.

за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф GTI 5 6 tiguan passat b6 CC 6PCS/SET Огледало Светлата за Магла Светилка Прозорец за Контрола на Копчето Префрлате

за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф GTI 5 6 tiguan passat b6 CC 6PCS/SET Огледало Светлата за Магла Светилка

Оценка на посетителот:

DEN 1080.00 -5 %
DEN 1136.16
Залиха
Достапно за нарачка


Одлично и висок квалитет на контрола
Брза испорака и конкурентна цена
Ние сме производство на повеќе од 500 Авто делови
Нов Прозорец Огледало Светлата се Префрлате За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 6 Голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5 ND959857 5 ND959565 B 5 ND941431 A
Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.Ние можеме да обработиме со клиенти примероци
Пакет содржи : 1 X Страна огледало прекинувач(5 ND 959 565 B Со Греење 6pins) 1 X господар прозорец прекинувач(5 ND 959 857 За 4door 10pins) 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 За 1door 3pins) 1 Xheadlight прекинувач(5 ND 941 431 A 10pins)
Fitment : за "Фолксваген" JETTA ПРАВА 2005-2011 MK5 за Фолксваген ГОЛФ 2005-2013 MK5 MK6 за "Фолксваген" GTI 2005-2013 MK5 MK6 за "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 2006-2009 за "Фолксваген" PASSAT 2006-2011 B6/3 C за "Фолксваген" TIGUAN 2008-2012 за Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 2003-2012 за "Фолксваген" CC 2008-2014

Карактеристики на предлогот

Објектот Ширина:
22.000011cm
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
голема ABS Пластика
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
5ND 959 855 5ND 959 857 5ND 959 565B 5ND 941 431A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
22.000011cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
5.000011cm
Објектот Тежина:
0.400011kg
Година:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Специјални Функции:
Прекинувачи
Објектот Висина:
8.000011cm
Производителот Дел Број:
5ND 959 855 5ND 959 857 5ND 959 565B 5ND 941 431A
Позиција:
1 X Страна огледало switch 5ND 959 565B
no:
1X господар прозорецот за префрлање 5ND 959 857
key2:
3X прозорецот за префрлање 5ND 959 855
ke3:
1Xheadlight switch 5ND 941 431A
Key4:
за Хром авто Светлата се префрлите
Key5:
за rearview страна огледало префрлате
Key6:
за прозорецот за префрлање
Осветленост Дел Број:
5ND959565 5ND959565B 5ND 959 565B 5ND 959 855 5ND959855
Другиот Дел Број:
5ND959857 5ND 959 857 5ND 941 431A 5ND941431A

Купувачи како што избираат