.

.

2in1 Splice Покрие Случај За Xiaomi Redmi 4 Про 4pro Флип Застане на Високо Квалитетни Магнетни Вистинска Кожа Мобилен Телефон Торба + Бесплатен Подарок

2in1 Splice Покрие Случај За Xiaomi Redmi 4 Про 4pro Флип Застане на Високо Квалитетни Магнетни Вистинска Кожа

Оценка на посетителот:

DEN 810.00 -20 %
DEN 1012.80
Залиха
Достапно за нарачка


Покрие Случај За Xiaomi Redmi 4 Про (5.0 инчен)
Продажба На Поени :
Бесплатен превозот со песната број
Висок Квалитет + Вистинска Кожа + 2in1 Спојување + Стојат + Магнетни = Покрие Случај
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Answer : ___________________________ Note :
Рачно изработени сопствени направени Традиција занаети
Ова е страна-прилагодени модели, со цел да се обезбеди квалитет, испорака за три дена,
Посветен на фотографијата се обидува да се ажурира, следново е да се земе за Apple телефонскиот дисплеј,
Почитувани може да бидат сигурни да се купи, вистински телефон мувла, за да се обезбеди точни дупки.
( Сите модели може да се прилагоди, ве молиме да земете цел белешки модел )
>> 100% Живеат Пука

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Вистинска Кожа
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Големина:
5.0
Компатибилен Бренд:
xiaomi
боја:
како се покаже слика
Продажбата на режимот:
трговија на големо и на мало
Од:
Фабриката за директно снабдување
цена:
Попуст Цена
Продажба:
Мешаната серија
Занает:
Силна Текстура, Се Лизга Отпорни, Совршен Допир!
Материјал:
Висок Квалитет на вистинска кожа
функција 1:
Сеизмички Капка Отпор
Карактеристика 2:
Прецизни Издвои Секоја Функционална Дупки & Магнети Функција
функција 3:
Луксузна Cowhide Вистинска Кожа Случај

Купувачи како што избираат