.

.

Мини Воздушниот Компресор Автомобил Поправка Inflator Пумпа 4KW

Мини Воздушниот Компресор Автомобил Поправка Inflator Пумпа 4KW

Оценка на посетителот:

DEN 26640.00
Залиха
Достапно за нарачка


Детали за производот :
Опремата е релативно тешка, ве молиме да ни кажете на вашиот град, јас ќе ви даде добра цена Напојување напонот : 380 V Моќ : 4.0 KW Оценет притисок : 0.8 Mpa Брзина : 940rpm Зафатнина : 0.48m3 / min капацитет на Резервоар : 120 L Тежина : 220 KG Димензии : 1410 * 540 * 1040

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Пумпи
Објектот Дијаметар:
50cm
Име На Модел:
4kw
Материјал Тип:
високо-квалитетен челик
Објектот Тежина:
220kg
Објектот Ширина:
54cm
Објектот Должина:
141cm
Објектот Висина:
104cm
Бренд Име:
OKEAH
Тип :
КЛИПОТ
Автомобил Направи:
Сите видови на автомобили

Купувачи како што избираат