.

.

Јапонски Аниме царство срца 7 боја менување на Часовникот за Аларм Божиќ Подароци

Јапонски Аниме царство срца 7 боја менување на Часовникот за Аларм Божиќ Подароци

Оценка на посетителот:

DEN 530.00 -15 %
DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Опис
Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Светлечки LED со 7 боја променливи.
3. Материјал : ПВЦ.
4. Поддршка на 12-часовен и 24-часовниот формат на време, календар, аларм и температура.
5. Го прикажува Времето ,Податоци Недела и Температура.
6. LED напојува со 4 x AAA батерии (не се вклучени).
7. Димензии : 8*8*8 (cm) 3.15*3.15*3.15(инчи) Пакет се Вклучени :
1 x Промена на Бојата Аларм Ние нудиме пад на превозот и трговија на големо. Ако сакате трговија на големо,можете да ме контактирате за најдобра цена.
Превозот Рок
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Нормално, тоа трае 12-30 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте Со Нас
1). Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Аларм Часовниците
Motivity Тип:
Дигитални
Функција:
LUMINOVA
Материјал:
Пластични
Тежина:
170g
Форма:
Двојно Лице
Дијаметар:
80mm
Екран Тип:
LED
Стил:
Модерна
Функција:
боја се менува
Обликот:
Плоштад
Дисплеј Тип:
Дигитални
Должина:
80mm
Ширина:
80mm

Купувачи како што избираат