.

.

Бесплатен превозот! сет на 5pc органски буковата занаети дрво заби, птица,риба,слонови,був за бебе момче подарок џвакање играчки.многу топло!

Бесплатен превозот! сет на 5pc органски буковата занаети дрво заби, птица,риба,слонови,був за бебе момче подарок

Оценка на посетителот:

DEN 378.24
Залиха
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА : околу(3inch,75мм x 53mm ) Дебелина : 10мм ТЕЖИНА : 11.5 G/PC 5pcs по многу Материјал : еко-пријателски буковата, која е безбедна и добро за бебето да се игра како играчка и teether,старечки ѓердан и повеќе.исто така добро за други изработката цел
Превозот : (1). Ако вкупниот износ на повеќе од $10, САД,Ru,Ua,нов зеланд бесплатен превозот од e Packet; Друга земја бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. (2). Ако вкупниот износ на повеќе од $100, слободен превозот од DHL, или ЕМС. Ви благодариме за разбирањето!!! Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодарам !!!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
да започнеме
Стил:
Европа
Материјал:
Дрво
Тема:
Љубов

Купувачи како што избираат