.

.

Отворени се Соочуваат Скелет Steampunk Рака Правец на Mens Џеб Види W/Синџирот Луксузни Часовници Reloj Де Bolsillo 5 Бои за избор

Отворени се Соочуваат Скелет Steampunk Рака Правец на Mens Џеб Види W/Синџирот Луксузни Часовници Reloj Де

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


Главни Карактеристики :
-100% сосема нов објект
-Совршен прилог на формални или неформални dresssing
-Овозможено од страна ликвидација, без било батеријата.
-Доаѓа со синџир
Спецификација :
Дисплеј : аналогни
Движење : рака-ликвидација
Случај материјал : метал
Случај дијаметар : 4.5 cm (прибл)
Случај Дебелина : 1.2 см (приближно)
Синџир должина(cm) : 34cm (приближно)
Компоненти Вклучени :
1 x Види Џеб
1 x синџир
превозот :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек на купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо. Оставајќи негативни повратни информации не го реши проблемот,од друга страна,тоа може да креирате повеќе недоразбирање. Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации. Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации. Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Титаниум
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Нови
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
H291
Стил:
Античкиот
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
0.047 m
Пол:
Мажи
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Бренд Име:
SHUHANG

Купувачи како што избираат