.

.

2017 Децата Зимски џемпер Нови Памучна Облека Хеџинг Круг јака Џемпер момчиња Џемпер Децата облека

2017 Децата Зимски џемпер Нови Памучна Облека Хеџинг Круг јака Џемпер момчиња Џемпер Децата облека

Оценка на посетителот:

DEN 746.00 -35 %
DEN 1148.64
Залиха
Достапно за нарачка


Напомена : Пред купувањето, ве молиме контактирајте со продавачот да добиете детални информации, или да ја напуштат кратка масажа за детето висина и тежина, и затоа може да ви послужи подобро
· Ве молиме љубезно дозволете 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење.
· Боите на производите може да биде малку различен од вистински бои, бидејќи на различни екрани и светлина.
Важна Забелешка : Бесплатен Превозот За Надградба
Ако тежината на вашата нарачка помалку 2kg . За следната дестинација земји,превозот метод ќе се надгради за да се e Packet за слободни. Што ќе добиете пакетот брзо.
Австралија, Канада, Франција, Израел, Сад, Велика Британија, Украина, Руската Федерација,Кореја, Малезија, Сингапур, Австрија, Белгија, Швајцарија, Данска, Унгарија, Италија, Луксембург, Холандија, Нов Зеланд, Полска, Шведска, Турција, Финска, Ирска, Португалија, Мексико.

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Новина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна,Памук
Број На Модел На:
момчињата џемпер
Затворање Тип:
Никој
Декорација:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат