.

.

12V Замена Автомобил Женски запалка приклучок за Внатрешно Plug Приклучок Конектор Топла#T518#

12V Замена Автомобил Женски запалка приклучок за Внатрешно Plug Приклучок Конектор ТоплаT518

Оценка на посетителот:

DEN 38.00 -10 %
DEN 42.24
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Ставка Опис
Карактеристики :
100% сосема нови, високо квалитетни, трајни.
DIY запалка приклучок за продолжување на кабелот
Тоа може да го споделите вашиот автомобил електроника за домашна употреба.
Максимална струја од штекерот е 20 A
Должина : 7.2 см,
Умре Дијаметар : 2.0 cm
Тежина : 14g
Погоден за : авто резерви под 200 W,како што се автомобил фрижидер, автомобил засилувачи,
автомобил ТВ, автомобил правосмукалки, автомобил жилети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x автомобил запалка приклучок за Штекер Женски

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Тирол
Име На Модел:
D14407
Тип На Објект:
запалка приклучок за
боја:
Црна
Умре Дијаметар:
2.0 cm
Должина:
7.2cm
Количина:
1pc

Купувачи како што избираат