.

.

*1x2 w. копчиња двете страни* DIY осветлуваат блок тула дел Не. Компатибилен Со Други Честички Assembles

*1x2 w. копчиња двете страни* DIY осветлуваат блок тула дел Не. Компатибилен Со Други Честички Assembles

Оценка на посетителот:

DEN 233.28
Залиха
Достапно за нарачка


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Други Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или мешани цел , ве молиме контактирајте со нас.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * *
Големина : mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : 0.3 g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Други бренд блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex, Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 10 дена да пристигне, не вклучувајќи одмор.
Кина Пост Воздух Mail трае околу 40 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
KA242
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Класификација:
Монтажа
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Купувачи како што избираат