.

.

20x за ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T4 T5 Метал Стегање Подлошки Топлина Shield Изолација Покривање

20x за ФОЛКСВАГЕН Транспортерот T4 T5 Метал Стегање Подлошки Топлина Shield Изолација Покривање

Оценка на посетителот:

DEN 230.00 -5 %
DEN 241.92
Залиха
Достапно за нарачка


Производ Детали : ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ се КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека СТЕ КУПУВАЊЕ на ОНА што ВИ ТРЕБА !!!!!
ОВИЕ воопшто НЕ ОДГОВАРА на СИТЕ МОДЕЛИ - ПА ПРОВЕРЕТЕ ги ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ дека ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД да ја КУПИТЕ 100% сосема нов и никогаш не се користат во боја : како на сликата покаже материјал : метал пакет : 20pcs дел број : N90796501 .
Испорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата. Ние ги користиме на EUB да услуга во САД и Воздухот е-Пошта на поштенски услуги во други земји и од време на време тие ќе одлучат да имаат националните или регионалните поштенски штрајк. Па ве молиме имајте на ум дека понекогаш може да има доцнење во вашата точка да бидат доставени до вас. Се враќа Политика : Ние само го прифати враќа кога објектот е докажано да бидат погрешни, во повеќето случаи ние ќе ги испрати директна замена. Ако ние не можеме да ги исполни ова ветување ние ќе рефундирање на дека по приемот на врати објектот. Ве молиме дека ќе контактирате со нас преку e Bay пораки треба да се чувствувате потреба да се врати на објектот. Плаќања : прифаќаме само Pay Pal , итно плаќање е потребно. Pay Pal е најбрзиот и најбезбедно пат во што си сигурен дека и двете страни се заштитени од било каков вид на измама.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
HastonSportsline
Име На Модел:
20HAJP0183
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Алуминиум
Производителот Дел Број:
20HAJP0183
Земја/Регион на Производство:
Кина
Референца OE/OEM Број:
N90796501
EAN:
не се применува

Купувачи како што избираат