.

.

3 боја ливчиња 1.1 или 1.6 см рибата резервоарот Pachinko стакло топката градинарство бонсаи декорација камен 16 мм дама мачка играчка Вазна Додатен

3 боја ливчиња 1.1 или 1.6 см рибата резервоарот Pachinko стакло топката градинарство бонсаи декорација камен

Оценка на посетителот:

DEN 365.00 -24 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка

11 mm модел 16 мм шема
ПЛАЌАЊЕ
Совети :
1.Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре.
2.Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
3.За Голема Цел Може Да Биде Понуден Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
4.Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа .
SHIPPEMNT И ИСПОРАКА
Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com Aramex експрес : 4-8days Следење website : Aramex.com ПРОЗОРЦИ експрес : 4-8 дена Следење website : ups.com Fedex експрес : 4-8 дена Следење website : fedex.com EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
Совети :
1.Над Испорака Брзина Само За Референца, Освен Зафатен Причина, Лошите Временски Услови, Било Да Предизвика Одложување.
2.Пост Воздух Mail На Источно-Europcan Земји, Јужна Америка Земја Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3.Експрес Обично Имаат Царина Прашање, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќа Данок
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
Било какви прашања, Контактирајте не Преку Meesage, E-mail, Или Трговија со Датот.
Контактирајте со НАС
Совети :
1.Можете Да Контактирате Со Оставање Порака На Aliexpress Или Е-Пошта .
2.Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа Во Работни Денови, Во Рок Од 36 Часа За Време На Викендите.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
tresbien
Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат