.

.

DeWang 220 Метри 22 Бои 3D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3D Печатење Теми 1.75 mm ABS со Вжарено

DeWang 220 Метри 22 Бои 3D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3D Печатење Теми 1.75 mm ABS со Вжарено

Оценка на посетителот:

DEN 1044.00 -32 %
DEN 1536.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор , ве молиме контактирајте со нас , ако има превозот проблем , ние ќе ви овозможи да знаат што е можно поскоро . Пакет врати, бидејќи на превозот проблем , ние може да го препрати и враќање на средствата .Материјал : ABS 5.Потрошен материјал Нето тежина : 30 G 7 . Ние испрати пакети навремено плаќање по помине aliexpress безбедност проверите , доколку не е исклучителна ситуација ние ќе ве информира веднаш .
По продажбата на
1. Ние го избере најдобриот превозот метод на вашиот contury , зависи од состојбата на транспорт .75 mm ABS со Вжарено
1.
Б : DHL и EMS е брзо (7-20 дена за време на испорака) , но тоа може да предизвика обичај должност .
Инаку , купувачот треба да плаќаат за превозот цена (испраќање и да се врати превозот на трошоците) и увезете Данок од кинески . Можете да го врати производот без причина во 7 дена по packag примени . Според Aliexpress Правило , царинење е купувачот е Должност . Ве молиме да ни нудат право адреса и PNONE БРОЈ во цел дека купувачот може да се добие пакет со текот на времето , ако купувачот ни даде погрешна адреса предизвикува пакет се врати , и купувачот треба да ја плати превозот цена . Единствена боја.
Тоа е одговорност на купувачот , ние не можеше да го прифати како таков случај .
Ако вашата адреса е оддалечена област, се потврди од страна на DHL , треба да се обрне далечински надоместокот $30 . Како продавачот , ние не сме одговорни за било полнење предизвикани од увоз Доход или со вклучен ДДВ .Дел Облик : Линеарна 4.
Б : Ако пратката е потпишан и без официјален документ , продавачот има право да не наплата за парцела проблем .
De Wang 220 Метри 22 Бои 3 D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3 D Печатење 40 Барови Секоја Торба 1.75 mm ABS со Вжарено
De Wang 220 Метри 22 Бои 3 D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3 D Печатење 40 Барови Секоја Торба 1.
C : Ако не се согласувате со совети , ве молам да ни кажете пред пратката .Име на производ : 3 D Печатач потрошен материјал 2.
A : Како и за Хонгконг Пост Воздух Mail , Тоа е за 27-35 американски ДОЛАРИ , за да биде прогласен обично .Спецификација ; 1.
De Wang 220 Метри 22 Бои 3 D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3 D Печатење 40 Барови Секоја Торба 1. Се врати превозот цената зависи цел е физички вистината .
Б : Како за epacket и ЕМС , Тоа е околу 30-35 ДОЛАРИ за да биде прогласен . Ве молиме контактирајте со нас ако производот има проблем во 7 дена откако ќе прими пакет .Производ Бренд : De Wang 3.75 mm ABS со Вжарено
De Wang 220 Метри 22 Бои 3 D Пенкало Печатач Пластични Линеарна Жица 3 D Печатење 40 Барови Секоја Торба 1. Како и Секоја парцела треба да биде Прогласен , ние ќе обидете се вашите најдобри да ги избегнете високите царина за купувачот . Љубезно ве молиме да Забележите , ние не прифаќаме една парцела се врати becaused на царинските прашање .
За испорака
1.
О : Ако пакетот е оштетен или производ на изгубена/заменет , одбие да го потпише и да побарате превозот компанија да понуди официјалниот документ . Се проценува превозот време за различни превозот методи : A : epacket е добро за повеќето корисници како без царина (Забелешка : Не сите клиенти) (со 10-20 дена за време на испорака за европските земји) . Сите сума до 10 метри , 30g. Ние обезбедуваме 3 monts по продажба млазницата и 1 година 3d пенкало гаранција .75 mm ABS со Вжарено. Параметри на пакет на линеарни филамент : 40 барови ,по бар 25cm .

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
dewang
Број На Модел На:
1.75 mm
Форма:
Цврста
Големина:
10 meters
Материјал:
ABS
Име на производ:
3D Печатач потрошен материјал
Спецификација:
1.75MM
Филамент Материјал:
ABS
печатач пластика:
Печатење Теми

Купувачи како што избираат