.

.

5 Компјутери/Пакет Multicolor Флуоресцентни Хартија А4 Scrapbooking Занает Врежана Хартија DIY Албум Scrapbooking Подароци Оркестарот Картичка

5 Компјутери/Пакет Multicolor Флуоресцентни Хартија А4 Scrapbooking Занает Врежана Хартија DIY Албум Scrapbooking

Оценка на посетителот:

DEN 32.00 -3 %
DEN 33.12
Залиха
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов и висок квалитет
[Име] DIY рачно изработени Шарени Хартија Налепница
[Материјал] Налепница Хартија
[Size] За 14.5 x 9.5 cm
[Количество] 5pcs/Пакет
[Боја] Еден пакет од 5 бои (Зелена / Жолта / Портокал / Red / Роуз)
[Пакување] OPP
[Тежина] за 0.015 kg/Пакет
[УПОТРЕБА] употреба со втиснување уред, како што се чипка ножици, хартија punchs; може да се користи за слични декоративни албуми. исечете различни форми, слободни налепници.
[Функција]
1.Тоа е погоден за деца
2.Налепница хартија може да ги споделите на детето со леснотија, да се стимулира интерес во ликовната уметност активност и креативност, имагинација
3.Тоа е занаетите класа, уметност класа, училишта, детски градинки, раниот детски центар од суштинско значење основен материјал со рака.
[Најава]
Затоа што на снимањето на светлината, дозволете малку надвор боја.
За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се потрудиме за нас!Ви благодариме

Карактеристики на предлогот

Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Хартија
Спецификација:
5pcs
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
DIY02

Купувачи како што избираат