.

.

Buildreamen2 Автомобил 2835 Внатрешни работи LED Сијалица за Грешка LED Комплет Пакетот Бела Карта Купола Товар Светлина За BMW E60 E61 5 Серија 1999-2006

Buildreamen2 Автомобил 2835 Внатрешни работи LED Сијалица за Грешка LED Комплет Пакетот Бела Карта Купола Товар

Оценка на посетителот:

DEN 1267.00 -29 %
DEN 1785.12
Залиха
Достапно за нарачка

Детали за производот : Време да се размислува за надградба досадна халоген внатрешни работи светилки да ДОВЕДЕ оние ? Ние веруваме дека вашиот сакан автомобил заслужува подобро LED третман со овие најнови ПРЕДВОДЕНИ од модулот. Нашите 2835 led чип комплет се 4-5 пати посветла од други LED светилки користење старомодна SMD 5050 Модули. Високото емитуваат ефикасност обезбеди долготраен животен век со пониска потрошувачка на енергија. Исто така, тоа постојано ќе се обезбедува бела, јасна светлина, кои ќе им даде на вашиот автомобил внатрешни работи чиста, луксузни чувство. Спецификации : -Само Fitment / За BMW E60/E61 5 Серија 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ( не за 2004 BMW 530i ) -Сосема Нов.Висок квалитет, Супер Светло -Сите светилки се 100% plug and play! Нема промена е потребно! -Ултра Светла 2835 SMD Led диоди. -Сите се Canbus грешка слободни Led-Пониска температура наспроти стандард ОЕМ светилки. Помала потрошувачка на енергија-Долг животен век. До 50.000 работни часови. -LED Type : 2835 Чип -Боја : Бела -Напон : 12v Ние сме обезбедување на вас со LED светилки во запечатен Анти-статички торба и Анти-истиснување пакување;Кога ќе инсталирате LED КОМПЛЕТ,ако светилки не работат, ве молиме флип 180 степен да ги добие работа,ако led сијалица уште не работат,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,ви Благодариме ! LED Комплет Пакетот ќе ги вклучат овие следните ставки : 3 х Пред Мапа/Купола светлина 3 x Задните Мапа/Купола светлина 1 x Ракавица Светлина Кутија 4 x Под Вратата Нога Област светлина 2 x Нога и светлина 2 x Опашка портата/Карго светлина 2 x табличка светлина 1 x Резервни/Extra Light

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
530i-Година:
2006,2000,2001,2003,2002,2005
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Куполата Светлина
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
BMW Модел:
530i
Wattage:
1-3 Watt
Бренд Име:
Buildreamen2
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Тежина:
122g
Име На Модел:
36mm,41mm,T10
Lumens:
80lm
Лер Зрак Тип:
место светло
Извор На Светлина:
LED

Купувачи како што избираат