.

.

5pcs 2017 новодојдени розова голем дијамант ѕвезда круна уроци tassel фитили папокот стомак бар копчето прстени тело пирсинг накит

5pcs 2017 новодојдени розова голем дијамант ѕвезда круна уроци tassel фитили папокот стомак бар копчето прстени

Оценка на посетителот:

DEN 265.00 -10 %
DEN 294.24
Залиха
Достапно за нарачка

Опис
Име : 5pcs 2017 новодојдени розова голем дијамант ѕвезда круна уроци tassel фитили папокот стомак бар копчето прстени тело пирсинг накит
Бар дијаметар : за 1.6 mm (14 Мерач) Материјал : 316 L хируршки челик + јасно скапоцен камен Точка Законик : DLDQ100103 Тежина : 4 G Количина : 5 парче Боја : лас слика Пол : жените дама Девојка Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен 1 инч = 25.4 mm Пакетот вклучува : компјутери x папокот Прстен Производ слика
Компанија
Duolai тело пирсинг накит co,.ltd е телото уметност, компанија која е специјализирана во изработка на сите видови на пирсинг ewelries, како што се лажни приклучоци, labret & усна jewelries, стомакот jewelries, веѓа jewelries, носот jewelries, обетки, ѓердани, бразлетна и така натаму.
Нашите пирсинг накит производ го доби добра репутација и Палецот со клиенти за години и години, тоа не е затоа што нашите врвни производи, но, исто така, нашиот искрен и одличен сервис. Ние секогаш се придржуваат до principls на "прв клиент, искрена служба" како нашиот успешен напредок марка.
Вашиот ODM & OEM наредби се топло добредојдени тука, ние може да ви обезбеди со конкурентна цена за взаемна корист и да се воспостави долго бизнис
ПРАШАЊА и одговори П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими ?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа. Испорака пати потреби околу 15-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail и околу 3-5 работни дена страна на курирската служба DHL.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема Проблем. Откако ќе го поставите цел, ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни ?
A : Да,секако. Можете да користите шопинг количка и одберете дизајни сте заинтересирани, и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја на барање, кога ќе го поставите цел.
П : Производи може да се направи тоа?
A : Да, ние имаме свои фабрика и дизајн тим, онолку колку што ќе обезбеди примероци или слики, димензии и материјали.Ви благодариме за вашето време. Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Ако сте го купиле стока од повеќе од 200 долари, што ќе обезбеди слободни DHL превозот feeback

Карактеристики на предлогот

Главниот Камен Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
DLDQ1001013
накит видови:
Duolai накит
боја:
Пинк
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
1.6*10+5+pendant
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLDQ1000103
Тип На Објект:
телото пирсинг накит
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Состојба:
100% нови

Купувачи како што избираат