.

.

Бела Лебедово Езеро Палачинка Класичната Професионални Балет Туту Dancewear Девојки Танц Костим За Перформанси Балет Облека За Деца

Бела Лебедово Езеро Палачинка Класичната Професионални Балет Туту Dancewear Девојки Танц Костим За Перформанси

Оценка на посетителот:

DEN 751.00 -13 %
DEN 863.52
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучувајќи чорапи
Големина се достапни : available :
S : погоден за деца кои е околу 90cm~100cm висина
М : погоден за деца кои е околу 100cm~110cm високи
L : погоден за деца кои е околу 110cm~120cm високи
XL : погоден за деца кои е околу 120cm~130cm високи
XXL : погоден за деца кои е околу 130cm~140cm високи

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Балет
Број На Модел На:
танц облека
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки

Купувачи како што избираат