.

.

ENMAYER Мода Мотоцикл Мартин Чизми за Жените Зима Средината на теле Чизми Станови Чевли Жена Плус Големина 34-43 Чевли Жените Чизми

ENMAYER Мода Мотоцикл Мартин Чизми за Жените Зима Средината на теле Чизми Станови Чевли Жена Плус Големина

Оценка на посетителот:

DEN 965.00 -48 %
DEN 1855.20
Залиха
Достапно за нарачка


Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.
ако имате било каков проблем со големината, pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!
Нашиот производ големина стандард
US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина)
US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина)
US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина)
US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина)
US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина)
US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина)
US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина)
US9=CN41=255mm(боси нозе должина)
US10=CN42=260mm(боси нозе должина)
US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина)
Производи Покаже
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени
и се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адресата што ја потврди
со Зачувам.
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail, и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел
пристигнување во 3-9 работни дена, но ќе треба да плати littie превозот цена.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати
тоа во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата. Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.
1.за вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу improtant на нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако ти се
задоволни од нашата услуга и објекти
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин.

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
ENMAYER
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Станот со
Број На Модел На:
YX201705030950
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
боја:
Црна, жолта Сива
Пета Висина:
1.5 cm
Платформа:
1.5 cm
Големина:
34-43
is_customized:
Yes
Отварање На Багажникот:
29 см Мерење на големина на Кинески Големина 36
окно:
23 см Мерење на големина на Кинески Големина 36

Купувачи како што избираат