.

.

12 компјутери цреша Свила Евтини Вештачки Цвеќиња Невестата Букет Свадба Scrapbooking Подарок кутија Декорација DIY Венец Занает Лажни Цвет

12 компјутери цреша Свила Евтини Вештачки Цвеќиња Невестата Букет Свадба Scrapbooking Подарок кутија Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 34.00 -20 %
DEN 42.72
Залиха
Достапно за нарачка

Име : Carnations Мал букет цвеќе Материјали : свила цвеќиња Боја : Како на сликата покажува. Големина : 2 cm (1 cm = 0.4 инчи) Пакет содржи : 1 bouch = 12 парчиња Употреба : роденден цвеќиња, прослава на цвеќиња, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација! Забелешка : Поради различни следи и камера предизвика Мало боја разлики, особено во стилот на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,Сосема во согласност со сликата.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Невестата Букет/Свадба Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
GD31
Стил:
Цвет
Цвет име:
Цреша

Купувачи како што избираат