.

.

s4 s5 s6 s7 V5 пластични силикони оклоп случај за samsung галакси S7 S6 работ s7 работ s6 s5 s4 телефон опфаќа кеси capa fundas школка >;

s4 s5 s6 s7 V5 пластични силикони оклоп случај за samsung галакси S7 S6 работ s7 работ s6 s5 s4 телефон опфаќа

Оценка на посетителот:

DEN 249.00 -21 %
DEN 315.36
Залиха
Достапно за нарачка

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
s4 s5 s6 s7 V5 пластични силикони оклоп случај за samsung галакси S7 S6 работ s7 работ s6 s5 s4 телефон опфаќа кеси capa fundas школка >;

Карактеристики на предлогот

Материјал:
За Галакси s7, За Галакси s7 работ, За Галакси s6, За Галакси s6 работ, За Галакси s5, За Galaxy s4
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6,Галакси S6 работ,I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси S7,Галакси S7 Работ
Големина:
for sansung samsun sumsung sumsang galaxie samsun galaksi gelaksi case
Карактеристики:
За Samsung Galaxy S4 за sansung samsun sumsung sumsang
дизајн:
Цитати & Пораки,Цитати & Пораки,Апстракт
Обликот:
За Samsung покрие coque телефон s4 s5 s6 s7 V5 пластични силикони
Материјал:
За Samsung случај etui телефон оклоп случај за samsung carcaso розова
Инсталација:
За Samsung покрие ајакс, телефонот galaxy S7 S6 работ s7 работ торба
Тип:
За Galaxy s4 покрие мобилни случај s6 s5 s4 телефон опфаќа луксузни capa
Димензии:
За Galaxy s4 торба capa покрие кеси capa fundas школка >
Број На Модел На:
Мобилен Телефон coque capa capinha kryty Залив Торба Mobil Мобилни Phon movil
feature1:
telefonen ghuthan guthain телефон puhelin puhelimen puhelimeen
feature2:
schelp omhulsel concha carapaca skal guscio став по прелива bollmann) телефон

Купувачи како што избираат