.

.

Гроздобер Круни Злато Цвет Булчински Тиара Трендовски Hairband Headpiece Лозата Круни Свадба Коса Додатоци Церемонија Лист Накит

Гроздобер Круни Злато Цвет Булчински Тиара Трендовски Hairband Headpiece Лозата Круни Свадба Коса Додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 516.00 -20 %
DEN 644.16
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Queenco
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
QCGL-05
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
античкиот злато
Дизајн Од:
Queenco
Материјал:
Легури,Бисер,, Опал Камен
Големина:
5(Height) X 12(Diameter)cm
боја:
античкиот злато
Модни Елементи:
гроздобер цвет
Облечен Метод :
Bobpins
Погоден за:
Свадба,Забава,Фестивал,Дипломирањето,Вечер Топката
ОЕМ:
Прифатливо
Пакување:
1 Тиара со боб Иглички
Состојба:
100% Brandnew

Купувачи како што избираат