.

.

Вистинска Кожа Види Бенд 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница Нерѓосувачки Челик Pin Тока врвка за околу Рака Појас Хривнија

Вистинска Кожа Види Бенд 22mm за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница Нерѓосувачки Челик Pin Тока врвка за

Оценка на посетителот:

DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Исклучителна Вистинска Кожа ( Croco Шема )
- Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Pin Тока
- Бенд Ширина(mm) : 22
- Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафеава, Розова, Црвена, Бела
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Домот, здрав и удобен за носење
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет Бар
Компатибилен Со : за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница
Белешки : НЕ одговара за Опрема S2 (R720/R730) и Опрема S2 Класичен (R732/R735)!!!
Црна
ТЕМНО КАФЕАВА БОЈА
СВЕТЛО КАФЕАВА
ПИНК
ЦРВЕНА
БЕЛА

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
iWonow
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Pin Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница
Бендот Должина:
Други

Купувачи како што избираат