.

.

KEENEST 2017 Костим за капење, Црна Секси Monokini Едно Парче Костим за капење на Плажа Носат костими за капење Жените костими за Капење Пливање Одговараат на Жените

KEENEST 2017 Костим за капење, Црна Секси Monokini Едно Парче Костим за капење на Плажа Носат костими за капење

Оценка на посетителот:

DEN 539.00 -49 %
DEN 1056.00
Залиха
Достапно за нарачка


Топла 2017 лето $ 8.84 /место $17.00 48 % ПОПУСТ $ 10.4 /место $20.00 48 % ПОПУСТ $ 9.36 /место $18.00 48 % ПОПУСТ $ 9.36 /место $18.00 48 % ПОПУСТ $ 8.84 /место $17.00 48 % ПОПУСТ $ 9.36 /место $18.00 48 % ПОПУСТ $ 10.4 /место $20.00 48 % ПОПУСТ $ 9.88 /место $19.00 48 % ПОПУСТ $ 9.36 /место $18.00 48 % ПОПУСТ $ 10.4 /место $20.00 48 % ИСКЛУЧУВАЊЕ $ 8.32 /место $16.00 48 % ПОПУСТ $ 10.4 /место $20.00 48 % ПОПУСТ
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KEENEST
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер
челик заграда:
NO
градите подлога:
Yes

Купувачи како што избираат