.

.

Стомакот танц носии високи високи рачно изработени монистра tassel 830# стомак танц појаси за жените стомакот танцување хип шамија

Стомакот танц носии високи високи рачно изработени монистра tassel 830 стомак танц појаси за жените стомакот

Оценка на посетителот:

DEN 1237.92
Залиха
Достапно за нарачка


За стомак танц појас : ткаенини : beadsl Бои : како слики Size : слободен големина,половината : 80см
NO. : FM830

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Лен,Ацетат,Lycra,Spandex,Најлон,Модални,Viscose,Микрофибер
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
FM830
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат