.

.

2018 пролет и Пролет џемпер долги ракави мала тенка јакна дел плетени јакна краток став женски

2018 пролет и Пролет џемпер долги ракави мала тенка јакна дел плетени јакна краток став женски

Оценка на посетителот:

DEN 861.00 -40 %
DEN 1435.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
51% (inclusive) -70% (inclusive)
Број На Модел На:
Пет сто осумдесет
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Cardigans
Облека Должина:
Редовни
Декорација:
Цвеќиња
Техника:
Компјутер Плетени
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна
Бренд Име:
HUARENMEI
Стил:
Повик
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат