.

.

Freeshipping Бања LED Огледало Светлина AC85-265V безжични направи се Модерен дизајн Ѕид тавански Светилки стил внатрешна led Светло Тела

Freeshipping Бања LED Огледало Светлина AC85-265V безжични направи се Модерен дизајн Ѕид тавански Светилки

Оценка на посетителот:

DEN 1910.00 -40 %
DEN 3183.84
Залиха
Достапно за нарачка


Политика за испорака
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно.

Карактеристики на предлогот

Температура На Боја:
Топло Бела, Кул Бело
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Примена:
Бања
Број На Модел На:
1270
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
IP44
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Модерна
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
iYoee
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Гаранција:
2
Тип На Прекинувач:
NO

Купувачи како што избираат