.

.

За ЈАМАХА YZFR1 R1 YZF R1M R1S YZFR1M YZFR1S YZF-R1S YZF-R1M 2015- СИНА Мотоцикл Прилагодливи Краток Кочница Спојки Држела

За ЈАМАХА YZFR1 R1 YZF R1M R1S YZFR1M YZFR1S YZF-R1S YZF-R1M 2015- СИНА Мотоцикл Прилагодливи Краток Кочница

Оценка на посетителот:

DEN 1728.00 -10 %
DEN 1919.52
Залиха
Достапно за нарачка

ЗА ЈАМАХА НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нов, со Висок Квалитет, Со користење на Логото : R1 Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : 6 позиции на вредноста кратко (2 прст) Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За YAMAHA YZF-R1 2015-2016(ГОДИНА) За YAMAHA YZF-R1 M 2015-2016(ГОДИНА) За YAMAHA YZF-R1 S 2016 ГОДИНА(ГОДИНАТА) (Забелешка : Други години несоодветни,ве молиме проверете со вашиот велосипед години внимателни, ако имате потреба од други години, ве молиме оставете порака за нас) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) пакет : 1 пар кочница спојки држела(R16 Y688)

Карактеристики на предлогот

боја:
Црвена, Златна, Црна, Портокалова, Зелена, Сребро, Сина
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
KYYAMA-04
Објектот Висина:
0.59inch
Објектот Должина:
5.75inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Ширина:
2.36inch
Специјални Функции:
Краток Кочница Спојки Држела
Карактеристики:
Кочница Спојки Држела
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабел
логото:
R1
прилагодлив:
од 1 до 6 позиции на вредноста

Купувачи како што избираат