.

.

SIMNALION Двојно чело масло единствена пенкало 685 марк потези нерешено двојно заврши линија пен

SIMNALION Двојно чело масло единствена пенкало 685 марк потези нерешено двојно заврши линија пен

Оценка на посетителот:

DEN 235.00 -0 %
DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка

Бренд : SIMALion Боја : црна, сина, црвена Совет : парична казна главата 0.50 mm, дебелина главата 1.0 mm Пишување должина : 0.5 MM (околу 800-900 m); 1.0 MM (околу 300-400 м) Карактеристики : брзо сува, не-токсични, еколошки за Употреба : се користи за да се игра граница, парична казна збор означи со, амандман слабости, фрлија филм, CD филм, кредитна картичка потпис, (хартија, пластика, метал, стакло, керамика, облека, итн..) И светлина, вода, брзо се суши. Пакување : 12 / кутија, 24 / кутија, 96 / кутија Строго од страна на SGS тест Главната употреба : може да се запише во било кој од членовите на CD-ROM-от, метал, стакло, пластика и акрил површина, без мирис и водоотпорен. Карактеристики : чудно мастило за брзо сува мастило, со сува, светла боја, силна отпорност на вода, се користи широк спектар на Информации : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат. Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfim плаќање. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ние нудиме испорака метод како што е подолу : 1. Кина пост пошта Ќе ги преземе 5-12 работни дена,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail.или да се Вратат & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 5-10 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. Ве молиме контактирајте не преку порака , e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Карактеристики на предлогот

боја:
6pcs црна, 6pcs сина, 6pcs црвена, 12pcs црна, 12pcs сина, 12pcs црвени, 6 Црно и 6 Сина, 6 Сина и 6 Црвени, 6 Црно и 6 Црвена
Тип:
маркер пенкало
Мастило Боја:
Црна
Тип:
Масло
тип на мастило:
Постојано
Четка Совет:
Круг Пети
Пишување Медиум:
CD
Бренд Име:
Simbalion
Број На Модел На:
685
Dual-страна Пишување:
Yes
Пишување Точка:
0.5 mm
Квантитет На Пакет:
12 филијала / кутија

Купувачи како што избираат