.

.

CSTD11-3 1m широк црвено карбонски влакна хидрографски филм 50 квадратни метри вода трансфер филм

CSTD11-3 1m широк црвено карбонски влакна хидрографски филм 50 квадратни метри вода трансфер филм

Оценка на посетителот:

DEN 5700.00 -5 %
DEN 6000.00
Залиха
Достапно за нарачка

Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да се е-мејл usâÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂâ€ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ'your област, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини,
Корисни совети.CSTD11-3 1m широк црвено карбонски влакна хидрографски филм 50 квадратни метри вода трансфер филм
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards да
мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,
Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци
6. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот
член на кралското семејство шема на трети страни. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во .
Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија. Филмови може да се применува на сите видови на супстрати
вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и метал.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници

Купувачи како што избираат