.

.

4pcsFREE ПРЕВОЗОТ Паркинг Сензори Parktronics 39680-TV0-E11ZE PDC Паркинг Сензор За Акура RLX CR-V Граѓански 39680-T6NA-A010-М1

4pcsFREE ПРЕВОЗОТ Паркинг Сензори Parktronics 39680-TV0-E11ZE PDC Паркинг Сензор За Акура RLX CR-V Граѓански

Оценка на посетителот:

DEN 1769.00 -26 %
DEN 2390.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

OSD Language:
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
39680-TV0-E11ZE /39680-T6NA-A010-М1
Разговор Опсег:
0.3-3m
Тип:
Невидливи

Купувачи како што избираат