.

.

080230050S12 pin род оков 47 глава сребрена рака Лост :Игла Бар[S]

080230050S12 pin род оков 47 глава сребрена рака Лост :Игла Бар[S]

Оценка на посетителот:

DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка


Јас свечено изјавуваат :
Оваа резервни делови се користи во "TAJIMA"и"Shenzhou Tajima","II P T"Три брендови на компјутер везови машина, ако користите на везови машина не е на три брендови,може да ви донесе загуба!
Опис На Производот :
[ексклузивно] Tajima везови машина компјутер продажбата на посебни делови - игла бар оков (сребрена рака Лост : Игла Бар[S]) Дел број 080230050 S12 англиски име Лост : Игла Бар[S] Кинески име Игла бар вози Други Кинески имиња Сребрена рака големина Должина од околу 70mm Применливи модели STKN, STKN-C, TFGN (47 глава)

Карактеристики на предлогот

Тип:
Quilting Машина
операција:
упатство
Глава Број:
Една Глава
Состојба:
Нови
Додатоци име:
Игла бар диск
Опсег на примена:
компјутер везови машина
Применливи место:
Фабриката за употреба
Додатоци употребувајте:
Вез опрема додатоци
Модел:
лост
Име на производ:
Pin род диск (LH главата)
Место на Потекло:
Оригиналната продукција
Вкупната големина (L * w * h):
Должина на околу 70 (mm) (mm)

Купувачи како што избираат