.

.

30*40cm 500pcs Темно виолетова Organza Торба божиќ Drawstring торба накит пакување кеси за подарок/бонбони/свадбена/партија Предиво торба

30*40cm 500pcs Темно виолетова Organza Торба божиќ Drawstring торба накит пакување кеси за подарок/бонбони/свадбена/партија

Оценка на посетителот:

DEN 5983.00 -6 %
DEN 6364.80
Залиха
Достапно за нарачка

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , ,, ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Карактеристики на предлогот

боја:
Слива
Подарок Торба Големина:
30x40cm
Повод:
Број на Компјутери:
500pcs
Број На Модел На:
30x40
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја

Купувачи како што избираат