.

.

км2 Max 45 clipper делови за Замена на опрема тркала

км2 Max 45 clipper делови за Замена на опрема тркала

Оценка на посетителот:

DEN 432.00 -10 %
DEN 480.00
Залиха
Достапно за нарачка


моторни
жица
Заптивка
pcb
Кабел зафат
circlip
префрлете
Опрема
Телото завртка
водоотпорен
Нож диск
Hinger завртка
домашно милениче clipper делови Замена пластични опрема за Moser Max 45. diamΦ33.7*19mm Заби Gearwheel Вклучува нови подлошки (3*6*0.5 мм) 2 парчиња и две скок прстен 2 парчиња

Карактеристики на предлогот

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример
Напон:
220-240V
Време На Полнење:
24 ЧАСА
Број На Модел На:
СР-опрема
Извор На Енергија:
220V AC

Купувачи како што избираат