.

.

Соберат Дома Мебел едноставна чај маса дневна соба железо мал круг мода мали страна троседот табела

Соберат Дома Мебел едноставна чај маса дневна соба железо мал круг мода мали страна троседот табела

Оценка на посетителот:

DEN 5700.00 -5 %
DEN 6000.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
Стил:
Современиот Кинески
Место на Потекло:
Кина
Е Повече:
No
Обликот:
Круг
Со Складирање:
No
Укината:
No
Големина:
D50X46CM
Инсталација Метод:
собранието
Изглед:
Модерна
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
No
Со Ролки:
No
Број На Модел На:
EG
Дали да се соберат:
собранието
Бруто тежина:
3.4 кг
Елементи На Дизајнот:
Метал
Боја Класификација:
Небото Сино
Стил:
Едноставен модерен
Текстурата на материјалот:
Метал
Завршува Материјал:
Железо
Завршува Техника:
ЗАВАРУВАЊЕ
Се Собраа:
Yes

Купувачи како што избираат