.

.

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Acer Течни Z6/Z6/Z530S/Z530/Jade Z/Z520/Jade S/Jade S55/Jade Плус/Z500 5Inch

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Holster Случај за Acer Течни Z6/Z6/Z530S/Z530/Jade Z/Z520/Jade S/Jade

Оценка на посетителот:

DEN 479.52
Залиха
Достапно за нарачка

Камен Шема Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за Acer Течни Z6 E/Течни Z530 S/Течни Jade Z S57/Течни Z520/Течни Jade S
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Течни Z6E, Течни Z6, Течни E700, Течни Jade Плус, Течни Z520, Течни Jade Z S57, E600, Течни Z500, Течни Jade S, Течни Z530S, Течни Z5 Z150, Течни Жад, Течни Jade S55, Течни Z530
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Acer
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
држачот на случај:
камен шема случај
боја:
црна браун
Број На Модел На:
за Acer Течни Z530S/Течни Jade Z S57/Течни Z520/Течни Jade S случај
ОДГОВАРА ЗА:
за Acer Течни Jade S55/Течни Jade Плус/Течни Z500/Течни Jade случај
Одговара за 1:
за Acer Течни E700/E600/Течни Z5 Z150/Течни Z6 случај
Одговара 4:
за Acer Течни Z6E Случај

Купувачи како што избираат