.

.

VVT Променлива Времето Електромагнетниот /Масло Camshaft Контрола Вентил за МИЦУБИШИ OUTLANDER LANCER 1028A110

VVT Променлива Времето Електромагнетниот /Масло Camshaft Контрола Вентил за МИЦУБИШИ OUTLANDER LANCER 1028A110

Оценка на посетителот:

DEN 1055.00 -10 %
DEN 1172.16
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас. Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви :
1028 A110
Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели :
МИЦУБИШИ LANCER 2.0 L/2.4 L 2010-2011
МИЦУБИШИ OUTLANDER 2.4 L 2011
МИЦУБИШИ OUTLANDER SPORT 2.0 L 2011
TROFOM Авто Делови Co., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Компанијата е посветена на за домашни и странски клиенти со одличен производ перформанси, и доби многу добри клиенти афирмација и пофалби, и од страна на голем број мултинационални компании на глобалниот авто делови набавки систем.
Компанијата се стреми да стане еден идеален свет претпријатие пракса, меѓународен, стабилен развој, нека светот пријатели постојано оптимизиран
ресурси споделување платформа.

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
ТФ-VVT059
Година:
2010-2011 1028A110
Објектот Должина:
20inch
Зафатнина:
2.0
Објектот Ширина:
20inch
Тип На Објект:
Вози Елементи
Објектот Висина:
10inch
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Објектот Дијаметар:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
TROFOM
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
силна моќ
Тип Име:
VVT Променлива Времето Електромагнетниот
тип на возилото:
МИЦУБИШИ OUTLANDER LANCER
pin:
2PINS
Состојба:
Нови
сертификација:
TS/16949
Земја/Регион на Производство:
Кина

Купувачи како што избираат