.

.

Надгради автомобил прибор Погодни за x-trail t32 непријателските 2014 2015 Внатрешни работи прозорец копчето control panel покрие трим автомобил стил

Надгради автомобил прибор Погодни за x-trail t32 непријателските 2014 2015 Внатрешни работи прозорец копчето

Оценка на посетителот:

DEN 676.00 -37 %
DEN 1072.80
Залиха
Достапно за нарачка


Спецификации : Материјали : ABS / Нерѓосувачки челик (препорачливо е да се купи од не ' рѓосувачки челик модели на подобар квалитет, потрајни и металик текстура.) Боја : сребрена/сино/црна Тежина : Околу 0,3 kg/кутија Пакет се вклучени : 4 парчиња/set ве Молиме имајте во предвид : Пред купување, ве молиме потврдете го обликот на правото пред врата, прозорец копчето од вашиот автомобил. Нашите производи се погодни само за право пред вратата на автомобилот и без да се заклучи прозорецот за префрлање копчето. Ве молиме погледнете го следново опис на слика, ако имате било какви прашања, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме! само одговара за letf рака диск .

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик & ABS
Година:
2014-2016
Објектот Тежина:
0kg
Бренд Име:
Bunsou
Име На Модел:
B031
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Одговара за модели на автомобили:
Одговара за nissan x-trail XTRAIL t32 непријателските 2014 2015 2016 година

Купувачи како што избираат