.

.

Западен стил се претерува етничка зелена круг памук јаже капка dangle обетки

Западен стил се претерува етничка зелена круг памук јаже капка dangle обетки

Оценка на посетителот:

DEN 172.00 -10 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ANKUN
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
АК-ER-1853
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат