.

.

1Piece Нерѓосувачки Челик Волан Декорација Круг Покрие Налепница За BMW X1 E60 E36 E39 E46 E30 E60 E90 E92 F10 F30 F25 F48

1Piece Нерѓосувачки Челик Волан Декорација Круг Покрие Налепница За BMW X1 E60 E36 E39 E46 E30 E60 E90 E92

Оценка на посетителот:

DEN 72.00 -24 %
DEN 95.04
Залиха
Достапно за нарачка


Цена : 0.88 US $ 0.7 / Цена
Цена : 1.2 US $ 0.96 / Цена
Цена : 3.74 US $ 2.99 / Цена
Цена : 1.24 US $ 0.99 / Цена
Цена : 11.23 US $ 8.98 / Цена
Цена : 4.24 US $ 3.39 / Цена
Цена : 4.19 US $ 3.35 / Цена
Цена : 2.33 US $ 1.86 / Цена
Цена : 2.33 US $ 1.86 / Цена
Цена : 0.98 US $ 0.78 / Цена
Цена : 3.43 US $ 2.74 / Цена
Цена : 2.11 US $ 1.69 / Цена
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Црвена / Сино / Сребрена
Пакување : 1 Парче
Големина на : Внатрешен Дијаметар од 45 mm / Надворешниот Дијаметар 60 mm
Одговара За BMW X1 E60 E36 E39 E46 E30 E60 E90 E92 F10 F30 F25 F48
На Следната Слика Е За Вашиот Референца Пред Вашата Нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
Црвена, Сина, Сребрена
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Должина:
6cm
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
Управувачот Круг Намали За BMW

Купувачи како што избираат