.

.

За iPhone 7 Кожа Случај Нагоре Надолу Флип Телефон Покрие Мода Plaid Шема Вистинска Кожа Случај на Кожата за Apple iPhone7 iPhone 7

За iPhone 7 Кожа Случај Нагоре Надолу Флип Телефон Покрие Мода Plaid Шема Вистинска Кожа Случај на Кожата за

Оценка на посетителот:

DEN 2751.00 -9 %
DEN 3023.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Бизнис модел Компатибилен : за Apple i Phone 7 4.7" Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер.
Пакет : Телефон Случај x 1
Опис на производот :
Плаќање :
1. Можеме да го прифатиме Т/T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Превозот : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Враќање : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Повратни информации : 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Вистинска Кожа
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 7
дизајн:
Обична
Бренд Име:
QIALINO
Големина:
4.7
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
1
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0579

Купувачи како што избираат