.

.

Оригиналниот PLDS еден dvd механизам DVD-X7 DVD-V7 806C вози loader за Peugeot Buick Hyundai Автомобил DVD аудио системи

Оригиналниот PLDS еден dvd механизам DVD-X7 DVD-V7 806C вози loader за Peugeot Buick Hyundai Автомобил DVD

Оценка на посетителот:

DEN 1920.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Име На Модел:
DVD-X7
Објектот Големина:
10*10
Специјални Функции:
полнач
Дигитални Медиуми Формат:
DVD-RAM МЕМОРИЈА
Din:
Еден Din
Макс Надворешна Меморија:
8G
Јадра:
Едно Јадро
Објектот Тежина:
0.8kg
Hyundai Модел:
Santa Fe
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Големина На Дисплеј:
3.5
Од Моќ:
24W
ROM:
8G
Напон:
12V
Материјал Тип:
Метал
Santa Fe-Година:
2009 година

Купувачи како што избираат