.

.

Нови Начини Бебе Девојки Чевли СТП Кожа Бебе Moccasins Злато Точка Девојки Првиот Вокер Дете 0-18 МИЛИОНИ

Нови Начини Бебе Девојки Чевли СТП Кожа Бебе Moccasins Злато Точка Девојки Првиот Вокер Дете 0-18 МИЛИОНИ

Оценка на посетителот:

DEN 140.00 -25 %
DEN 186.72
Залиха
Достапно за нарачка


Нови Начини Бебе Девојки Чевли СТП Кожа Бебе Moccasins Злато Точка Девојки Првиот Вокер Дете 0-18 МИЛИОНИ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : СТП
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Црна, Бела,Розова
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
Нето Тежина : (Приближно) 59g
1 инч =2.54 см
Pls Проверете Ја Големината На Табелата За Референца :
Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина Единствена Ширина
1 0-6 Месеци 11cm / 4.33" 5.6 cm/2.20"
2 6-12 Месеци 12cm / 4.72" 5.8 cm/2.28"
3 12-18 Months 13cm /5.12" 6.0 cm/2.36"
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 Пар Бебе Чевли

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Polka Dot
Моден Елемент:
печ
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Пол:
Бебе Девојка

Купувачи како што избираат