.

.

48Pcs/Многу Нокти Налепници Цвет Пеперутка Помине Уметност Налепница Метален Decals Нокти Обвива Мешан Дизајн трговија на Големо Помине Додаток

48Pcs/Многу Нокти Налепници Цвет Пеперутка Помине Уметност Налепница Метален Decals Нокти Обвива Мешан Дизајн

Оценка на посетителот:

DEN 212.00 -15 %
DEN 249.12
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . Бесплатно-за испорака на нарачки , БЕЗ СЛЕДЕЊЕ на ИНФОРМАЦИИ Надвор од Кина ( Кога цел, ако би сакал на целиот процес на следење, ве молиме изберете стандардна експрес сервис. 2.Ние поддршка dropshipping и на големо, и ние, исто така, поддршка на paypal за плаќање. 3.Нормално ние одбележи пакет како "подарок" и прогласи за ниска цена да ви помогне да се избегне данок. 4.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор, без било каква комуникација.Ви благодариме!
48 Pcs/Многу Нокти Налепници Цвет Пеперутка Помине Уметност Налепница Метален Decals Нокти Обвива Мешан Дизајн трговија на Големо Помине Додаток
Функција : самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба Може да се користи за да дизајн свој помине уметност, ноктите моделите, нагласи, итн. Може да се користи со УВ Гел / акрилни нокти / лак / итн. Погоден за професионална употреба или домашна употреба Лесно да се создаде вашиот уникатен стил Пакување 48 компјутери/пакет Злато/Сребрена Боја,превозот со боја по случаен избор. Предност : 1)Добра stickness,легнете на ноктите може да се задржи 5-7days; 2)Повеќе лесен за употреба и земете на вашата торба; 3)ја Отстрани convienient,може да биде директно spalling; 4)Многу defferent начин да налепница,добро е да DIY; 5)Безбедност,во Согласност со стандардите на ЕУ. Забелешки 1. 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен 2. Боја : Не може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 3. Големина : Со разликата во мерниот метод, ве молиме љубезно им овозможи на 1-3cm во големина отстапување.
Превозот 1.Вашиот пакет ќе биде предаден вашата нарачка адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. 2.Предмети со бесплатно следење на број се испраќаат од страна на Хонгконг Воздухопловната или Сингапур Воздухопловната. Нормално во поштата треба 3-5 дена за да го надградите статусот на следење на сајтот. 3.Ако ви треба пакет итно, ве молиме да се одржи редот и контактирајте со нас да плати дополнителни превозот цена. 4.Ние ќе се обидеме да ви помогне да се избегне данок, но ние не сме одговорни за било каков данок. 5. Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво наместо отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Врати 1.Ако сакате да се вратите или размена на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена откако ќе го примите пакетот. 2.Производот да се врати, мора да биде во оригинална пакет и статус. Ние ќе ви вратат парите откако ќе го добиете пакетот. (Превозот цена не се враќа ) 3.Иако ние тест секој производ и пакување ги професионално, неколку елементи, може да биде оштетена за време на превозот. Вие сте добредојдени да не контактирате за замена или поправка.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил:
микс дизајн
Количина:
48pcs/многу
Број На Модел На:
JBE-NST007
Големина:
6.5x5.2cm
Материјал:
Лепило помине налепница
Точка име :
Металик Помине Уметност Налепница
Број На Модел На:
Bufferfly Цвет Нокти Налепници
ОДГОВАРА ЗА:
Ноктите Декорација DIY Уметност
боја:
Мулти Боја(Случаен Превозот)
Parttern:
злато/сребрена
Големина:
6.5x5.2cm
Превозот следење:
Бесплатен превозот
Стил:
Помине Уметност Декорација Налепница
Количина:
48PCS како збир
Материјал:
Пластична Декорација На Нокти

Купувачи како што избираат