.

.

2018 Топла Продажба Rolamentos Rodamientos 10pcs Бесплатен Превозот 626z Abec5 626 Zz Минијатурни Длабоко Ритам Топката Имајќи 626zz 6*19*6 Мм

2018 Топла Продажба Rolamentos Rodamientos 10pcs Бесплатен Превозот 626z Abec5 626 Zz Минијатурни Длабоко Ритам

Оценка на посетителот:

DEN 249.00 -8 %
DEN 270.72
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот
Модел
626 ZZ
ГОЛЕМИНА
(mm)
d
6
D
19
Б
6
Нето Тежина : 0.11 килограми
Материјал
Имајќи челик
Deliverydate
3-7 Дена

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXK
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Никој
Структура:
Челик
Должина:
19
Тип:
Топката
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.100kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 5cm (1.97in x 3.94in x 1.97in)

Купувачи како што избираат