.

.

светло сина 18-тиот век и бал средновековниот фустан Ренесансата gown кралицата Викторија фустан Antoinette/Belle Топка

светло сина 18-тиот век и бал средновековниот фустан Ренесансата gown кралицата Викторија фустан Antoinette/Belle

Оценка на посетителот:

DEN 10464.00
Залиха
Достапно за нарачка


1-3cm надоместок
Само се облекуваат не се вклучат сите други accessorys!

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L
Извор:
Други
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TAOPU
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
organza
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
средновековниот cosplay
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Знаци:
Период Носии
Извор:
средновековниот cosplay

Купувачи како што избираат